Unboxnito
SEZNAM

Přehled produktů

Zde můžete najít kompletní seznam produktů z našeho kanálu

Flash Pro Plus® USB-C powerbanka

V dnešní recenzi se podíváme na prémiovou powerbanku od společnosti Chargeasap, konkrétně na model Flash PRO Plus USB-C, který se pyšní hned několika velice zajímavými vychytávkami a funkcemi.

Flash 2.0® 210W USB-C powerbanka

Ta má dva porty USB-C Power Delivery 3.0, dva USB-A porty a podporuje také Qi bezdrátové nabíjení. V jednom USB-A portu je ukryto 18 W nabíjení Qualcomm Quick Charge 3.0....

TinyScope® mikroskop pro mobil

Dnes se podíváme na kapesní mikroskop od firmy TinyScope, který nabízí zvětšení daného předmětu až 400x.

Clutch V2® ultratenká powerbanka

Clutch V2 je powerbanka, která je vám doslova kdykoliv k dispozici. Je hrdinou, který vás zachrání, když dojde baterka a nemáte možnost nabití.

PowerWatch X® samonabíjecí hodinky

Samonabíjecí chytré hodinky MATRIX PowerWatch X s notifikacemi, odolnější zesílenou lunetou, voděodolností 200m a téměř nezničitelným páskem ze silikonové gumy.

TAU® 3v1 powerbanka na klíče

Powerbanka je rozměrově nejmenší, jakou jsem kdy držel v ruce. Tvrzení, že se jedná o nejmenší powerbanku na světě mi přišlo trochu silné, ale nakonec jsem žádné menší zařízení tohoto typu skutečně nenašel.

Hyphen 2® bezdrátová sluchátka

Druhá generace bezdrátových sluchátek HYPHEN byla navržena s ohledem na zajištění jejich maximální funkčnosti. Nabízejí vysokou kvalitu za velmi přijatelnou cenu.

Wearetreed® eco friendly bezdrátová nabíječka

Výrobci mobilů mluví jasně. Až si budete kupovat nový mobil, v balení nabíječku už pravděpodobně nenajdete.

GMK NucBoxS® Intel Celeron

NucBox je plně vybavený mini PC nabitý procesorem Intel® Celeron® J4125, který má čtyřjádrový kmitočet až 2,7 GHz a nejnovější grafickou kartu Intel® UHD Graphics 600, to vše ukryto v těle s rozměry pouhých 6,1 cm x 6,1 cm.

SleekStrip® Ultratenký držák na telefon

SleekStrip je průlom v technologii stojanů a držáků na mobil. Váš telefon již nebude vypadat objemně jako s klasickým pouzdrem. SleekStrip je vyroben z prvotřídních materiálů a je testován na odolnost. 

MOFT Magsafe® & Snap stojan pro iPhone 12/13

Kompatibilní s MagSafe®, která Vašemu iPhone 12/13 dodá zcela nový rozměr. Nechte se okouzlit novinkou na trhu a užijte si intuitivní technologii při práci i zábavě.

inCharge® PRO nabíjecí kabel

Představujeme nový, kapesní kabel navrhnutý jak pro milovníky Apple zařízení (MFi) tak pro vlastníky ostatních produktů s USB-C vstupem.


Rymek® vintage mechanická klávesnice

Mechanická bluetooth klávesnice Rymek KnewKey byla úspěšně financována v rámci crowdfundingové kampaně na platformě Indiegogo.

ShutterGrip 2® BT nástavec pro focení

Díky této vychytávce máte možnost přeměnit váš mobilní telefon v DSLR kameru. Dále je v zařízení schovaná teleskopická tyč, s kterou můžete zařízení používat jako selfie tyč s dálkovým ovladačem.

GMK NucBox 2, 2+ a 5® mini počítače

Do rukou se mi dostala celá flotila mini počítačů od GMK. Na výběr je jak kancelářský s označením NucBox 5, tak multimediální NucBox 2 ale i herní stanice s názvem NucBox 2+. Z těchto si snad vybere každý :)

Omnicharge® Omni 20+ a Omnimobile 25600

Dnes náš čekají powerbanky od světoznámého výrobce Omnicharge. Ty můžeme použít nejen na nabíjení telefonů, dronů, tabletů ale také i laptopů. Těšit ze můžeme na kapacitu přes 20 000 mAh či bezdrátové nabíjení.